Przemiany
Katalog dokumentujący cykl wystaw zatytułowany Przemiany.
Przemiany
Katalog - Przestrzenie
Przestrzeń stanowi ważny, składowy element w poszczególnych etapach mojej pracy, poczynając od inspiracji, przez samo tworzenie i eksponowanie obiektu. Od pewnego czasu dzieło stopniowo przestawało funkcjonować samodzielnie, coraz częściej jego charakter inspirowany był przez miejsca. Tworzenie a następnie wprowadzanie nowego trójwymiarowego elementu w obszar konkretnej przestrzeni, stało się tematem moich artystycznych poszukiwań. Katalog jest dokumentacją trzech indywidualnych wystaw, które miały miejsce w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu: "Przypływy odpływy" 2008, "Kształt" 2010 i "Przestrzenie" 2012.
Katalog - Przestrzenie
Wystawa ceramiki PRZESTRZENIE - Ogród Botaniczny we Wrocławiu
Serdecznie zapraszam na wernisaż wystawy ceramiki w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu, która odbędzie się 13.10.2012 o godz. 16.00. Wystawę oglądać będzie można do końca października.
Wystawa ceramiki PRZESTRZENIE - Ogród Botaniczny we Wrocławiu
Ceramika w MCK - Tychy
Podobnie jak w roku ubiegłym, Miejskie Centrum Kultury organizuje wakacyjną imprezę pod nazwą "Lipcowe spotkania z ceramiką", których opiekunem artystycznym jest tyska rzeźbiarka Gabriela Kiełczewska-Słowikowska. Spotkania zainauguruje wernisaż grupowej wystawy ceramiki artystycznej "Fragmenty 2", na który MCK zaprasza do swojej galerii "Pod Dachem" 6 lipca o godz. 18.00. Na wystawie swoje prace prezentować będą: Katarzyna Handzlik, Gabriela Kiełczewska-Słowikowska, Łukasz Karkoszka, Adam Sobota i Krzysztof Marek Bąk.
Ceramika w MCK - Tychy
Konkurs na obiekt przestrzenny z cegły klinkierowej - Roben
15 maja 2012 roku został rozstrzygnięty konkurs na obiekt przestrzenny z cegły klinkierowej, organizowany przez firmę Röben Polska, producenta ceramiki budowlanej i wrocławską Akademię Sztuk Pięknych przy wsparciu Urzędu Miejskiego Wrocławia
Konkurs na obiekt przestrzenny z cegły klinkierowej - Roben