Piknik Ceramiczny
12 maja 2012 r. zapraszamy na piknik ceramiczny organizowany przez Katedrę Ceramiki wrocławskiej ASP, który odbędzie się na dziedzińcu uczelni na ul. Traugutta 19/21. Piknik ma na celu integrację środowiska ceramików, którzy podtrzymując tradycję corocznych wiosennych wypałów plenerowych, pragną spotkać się i w miłej atmosferze podzielić doświadczeniami.
Piknik Ceramiczny
"Światło i materia"
wystawa ceramiki i szkła w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze.W sobotę 14.01.2012 o godz. 17.30 zapraszamy do Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze na wernisaż wystawy "Światło i Materia" inaugurującej działalność owego muzeum po przebudowie. Wystawa organizowana jest w ramach IV Karkonowskiego Festiwalu Światła. Składa się ona z dwóch ekspozycji monograficznych:
Rekonstrukcja kafla ceramicznego
Wystawa Rzeźb na Placu Kościuszki we Wrocławiu 16 marca 2012
Ceramika – wystawa zbiorowa - Galeria Zamkowa - Baszta
Ceramika – wystawa zbiorowa (w ramach Festiwalu Sztuk Wizualnych organizowanego przez BWA Bielsko-Biała) Galeria Zamkowa - Baszta Uczestnicy: Remigiusz Gryt, Ilona Witkowska, Katarzyna Handzlik, Ewelina Wiercigroch, Grzegorz Sitek, Jolanta Herma-Pasińska, Łukasz Karkoszka, Monika Dąbrowska-Picewicz, Adam Sobota Źródło: http://www.muzeum.bielsko.pl/www/strona.php?jezyk=pl&foto=594&tresc=str_galzam_strzelnica&artykul=95
Ceramika – wystawa zbiorowa - Galeria Zamkowa - Baszta